Πάρτε μια γεύση από τα νέα μας!
Poseidonion Blog
![titania_cover_600x800](/_storageWeb_/n/17625193021905/ig/8427473791000/b/692033667068/isk/thumb/titania_cover_600x800.jpeg)
Τα καλοκαιρινά βράδια είναι ταυτισμένα με το άρωμα των γιασεμιών, το τραγούδι των τζιτζικιών και τα ξέγνοιαστα βράδια. Σε ένα τέτοιο σκηνικό δε θα μπορούσε να λείπει μια βραδιά κάτω από το φως των αστεριών παρέα με μια αγαπημένη ταινία σε ένα θερινό σινεμά, γι’ αυτό και το Poseidonion Grand Hotel έδωσε φέτος νέα πνοή στο Ciné Titania, τον θερινό κινηματογράφο των Σπετσών.
Την Παρασκευή 26 Μαϊου 2017, λοιπόν, το πλήρως ανανεωμένο σινεμά άνοιξε τις πόρτες του για το καλοκαίρι με σκοπό να χαρίσει μοναδικές στιγμές διασκέδασης στους λάτρεις της έβδομης τέχνης και να εξελιχθεί στο νέο στέκι μικρών και μεγάλων. Τι καλύτερο από το να απολαύσει κανείς τις πιο πρόσφατες κινηματογραφικές επιτυχίες με καμβά το γραφικό τοπίο των Σπετσών και ταβάνι τον καλοκαιρινό έναστρο ουρανό; Οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να δοκιμάσουν παραδοσιακά σνακ τα οποία θα συνοδεύουν δροσιστικά κοκτέιλ εμπνευσμένα από την ομάδα του Gin Joint, για μια αξέχαστη βραδιά!
Το σινεμά ξεκινάει τη λειτουργία του με το blockbuster 'King Arthur: Legend of the Sword’.
Ανοιχτά:
Παρασκευή 26 Μαϊου 20:50 και 23:00
Σάββατο 27 Μαϊου 23:00
Κυριακή 28 ΜαΪου 20:50 και 23:00
Δευτέρα 29 Μαϊου 23:00
Τηλ.: 22980 72516
Σας περιμένουμε όλους εκεί!